* повідомляємо Довірителів фонду фінансування будівництва виду «А» створеного для фінансування будівництва 10-ти поверхового 140-квартирного житлового будинку, вбудовано-прибудованого підземного паркінгу (3-тя черга будівництва) на вул. Замарстинівській, 233 у м. Львові про збільшення строків будівництва більш як на 90 днів. Готовність будинку складає приблизно 100%. Орієнтовна дата введення об’єкта будівництва в експлуатацію –січень 2021 року.

 

 

* повідомляємо Довірителів фонду фінансування будівництва виду «А» створеного для фінансування будівництва житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими офісними і громадськими приміщеннями, паркінгом та магазином на вул. Кудрявській 24-А у Шевченківському районі м. Києва (секції №3,4, І черга будівництва) про збільшення строків будівництва більш як на 90 днів. Готовність будинку складає приблизно 95%. Орієнтовна дата введення об’єкта будівництва в експлуатацію –січень 2021 року.

 

 

* повідомляємо Довірителів фонду фінансування будівництва виду «А» створеного для фінансування будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Очеретяній, 29, 31, 31-А, 31-В у м. Львові зі знесенням існуючих будівель про збільшення строків будівництва більш як на 90 днів. Готовність будинку складає приблизно 90%. Орієнтовна дата введення об’єкта будівництва в експлуатацію –грудень 2020 року. Проводяться завершальні фасадні роботи. До грудня Забудовник зобов’язується провести завершальні роботи по оздобленню сходових кліток, підключення комунікацій, встановлення ліфтів та благоустрою. Станом на вересень проведено обміри БТІ. Розпочинається процес проведення остаточних розрахунків із Довірителями. Поточна ціна вимірної одиниці об’єкта інвестування становить 14 500,00 гривень.